Başarınızdaki Partneriniz


about

2006 Yılından bugüne PMC BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ olarak iş dünyasnın ihtiyaç ve beklentilerine en uygun çözümü doğru ,güvenilir ve hızlı şekilde sağlayan teknoloji çözümleri sunuyoruz.

Kurumsal ailemize 2017 yılında katılan Pmc Office ile iş dünyasının Teknolojik ihtiyaçlarının yanında tüm Ofis ihtiyaçlarıda karşılanmaktadır.

Ofis için herşey tek adreste, anlayışıyla çıktığımız hizmet yolumuzda Dünyada ve Türkiye'de sektörün öncü firmalarını , önce müşteri memnuniyeti ilkesinden hareketle Kurumsal ve Bireysel ihtiyaç sahiplerini bilgi,deneyim ve tecrübelerimiz ile bir araya getirerek büyük bir iş ortaklığı ailesi oluşturuyoruz.

Hizmet ortağı olduğumuz Vera , Bilkom ,Arena ,Telpa ,Oksid , Neutron Okisan , Bürokurar , Akofis ile Yazarkasa POS ,Cep Telefonu ,Bilgisayar ,Tablet , Güvenlik Kameraları , El Terminali ,Fotoğraf Makinası ,Büro Mobilyaları , Büro Makine ve Kırtasiye ihtiyaçlarınız tek adresten zahmetsizce , daha kazançlı, değer katıcı ve ortak kazanç bilinci ile kesintisiz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz.